Web Yakalama ve Dönüştürme Araçları
Grabz's Çevrimiçi Topluluğu

Kaç sıyrığa ihtiyacım var?

GrabzIt'ın Web Kazıyıcı Aracı ile ilgili sorular sorun. Web sayfalarından, resimlerden veya PDF belgelerinden veri çıkarmak için web sıyırıcısını ve API'yi kullanma gibi.

Merhaba! Aracı test ettim ve tam olarak istediğim gibi çalışıyor. Ancak kazıma sayfa sınırımı aştım.

Daha fazlasını satın almak istiyorum ancak web sitemi indirebilmek için kaç tane nota ihtiyacım olduğunu hesaplamanın bir yolu var mı?

Web sitesinin 14 Ekim'de kapatılması planlandığından belirli bir süreyle çalışıyorum. Başka bir deyişle, tüm kazıma sayfalarının şu anda kullanılabilir olmasına ihtiyacım var ve kazıma sınırının sıfırlanmasını bekleyemem.

Teşekkür ederim,

Richard

5 Ekim 2023'de isimsiz bir kişi tarafından soruldu

Merhaba Richard, istediğine sevindim. İhtiyacınız olan sayfa sayısı web sitesinin boyutuna bağlıdır. % 10 daha fazlasını söyleyerek bunu karşılamaya yetecek kadar alırdım. Eğer tükeniyor gibi görünüyorsa, her zaman tekrar yükseltme yapabilirsiniz ve ödenek azaldıkça artacaktır. Bir web sayfasının ekran görüntülerini alıyorsanız, web sayfasında da eşleşen sayıda yakalamaya ihtiyacınız olacağını unutmayın. Yani 5000 yakalama istiyorsanız bir giriş paketine vb. ihtiyacınız olacak.

Umarım bu yardımcı olur.

GrabzIt Destek tarafından 5 Ekim 2023'de yanıtlandı

Teşekkür ederim =)

Ben teknik DEĞİLİM. Web sitemin ne kadar büyük olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı? MB'den mi yoksa sayfa sayısından mı bahsediyoruz?

"Bir web sitesini dönüştür" şablonunu kullanıyorum into bağlantılı PDF belgeleri". Bu, yakalama veya başka bir şey olarak sayılır mı?

5 Ekim 2023'de anonim tarafından yanıtlandı

Web sitesinin nasıl yapıldığına bağlı olduğu için buna gerçekten cevap veremem ancak site haritasına bakmak size bir ipucu verebilir, örneğin: https://www.google.com/sitemap.xml

Bu, sayfa sayısıdır ve siz de yakalama API'sini kullandığınızdan, hem kazıma sayfalarının hem de yakalama sayısının eşleşmesi gerekir.

GrabzIt Destek tarafından 5 Ekim 2023'de yanıtlandı

Artık hem kazıyıcı hem de yakalama limitini artıracak bir paket satın aldım. 😊👍

Daha sonra mevcut kazıma görevimde "etkinleştir" i tıkladım ancak yeniden etkinleştirilmiş gibi görünmüyor. Bunu kaldırıp yeni bir tane oluşturmam gerekir mi? Bunun bir şekilde devam etmesini sağlayabileceğim izlenimine kapılmıştım ama çözemiyorum.

6 Ekim 2023'de anonim tarafından yanıtlandı

Yükselttiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre kazımayı zaten yeniden oluşturuyorsunuz.

GrabzIt Destek tarafından 6 Ekim 2023'de yanıtlandı

Çalışıp çalışmadığından emin değilim. Durumun "Boşta" olduğunu ve 0 sayfanın işlendiğini söylüyor. Dün akşam yeniden etkinleştirdim, bu yüzden şimdiye kadar bir şeyler olmuş olmasını bekliyorum.

Üzgünüz, etkinleştirme/devre dışı bırakma işlevi yalnızca belirli bir programa uygun olarak başlayan kazıma işlemlerini durdurur. Yani kazımayı açabilir ve ardından tuşuna basabilirseniz save yine yeni bir kazıma çalışması başlatılmalıdır.

Teşekkür ederim! Şimdi yeniden faaliyete geçti 😊

Başar