Web Yakalama ve Dönüştürme Araçları
Grabz's Çevrimiçi Topluluğu

Açıklama: Nasıl Yapılır Save Yerel PC'de PDF olarak ekran görüntüsü

GrabzIt'ın ekran görüntüsü aracını nasıl kullanacağınız hakkında sorular sorun.

Benim hatam. Sanırım kısa ve öz olma çabam nedeniyle çok kısa yazdım. 

Süreci otomatikleştirmeye ve raporun düzgün çalışmasını sağlamak ve dosyayı tarih ve saatle adlandırmak için doğru URL'ye sahip olmaya çalışıyorum. Şimdi, mümkünse, ortaya çıkan dosyanın Grabzit'in sisteminde bırakılması yerine bilgisayarımda saklanmasını istiyorum, burada kaç tane olacağından emin değilim. save (günde bir kez) ve ayrıca sitede bir yerde düşük kaliteli hesapların arşivlemeye izin vermediğini okuyun. 

Cevabınız için teşekkürler (tamamen doğru ama sorumu doğru sormadığım için bana yardımcı olmuyor!). Birisi sonuçları bilgisayarıma veya yerel ağımıza ulaştırmak için en iyi yaklaşımı önerebilirse, bu harika ve çok takdir edilecektir.

/s/ John

22 Ağustos 2023'te isimsiz biri tarafından soruldu

Sorun değil. Ekran görüntülerini doğrudan bilgisayarınıza indiremiyoruz çünkü bu mümkün olsaydı herhangi bir web sitesi sizi hackleyebilirdi.

Yani iki seçenek var. Ekran görüntüsü aracında bir süre seçip ardından zip olarak indir düğmesini tıklatarak tüm dosyaları manuel olarak indirebilirsiniz.

Veya Dropbox'a aktar seçeneğini seçebilir ve makinenizde, dosyaları Dropbox'tan yerel bilgisayarınıza otomatik olarak indirecek bir Dropbox istemcisine sahip olabilirsiniz.

ne kadar zamandır arşiv yakalamaları burada açıklanmaktadır.

GrabzIt Desteği tarafından 22 Ağustos 2023'de yanıtlandı